۱۲

فروردین
۱۳۹۵

دریاچه الیمالات

ارسال شده توسط: سبحان/ 435 ۰

تور یکروزه دریاچه الیمالاتدریاچه الیمالات در مسیر جاده ارتباطی نور به چمستان و در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگر کلا ، در هشت کیلومتری نور در مسیر جاده نور به چمستان قرار گرفته است و فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود سه کیلومتر می باشد.

دریاچه الیمالات به عنوان گردشگاه مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در دل جنگل واقع شده ‌است و آنقدر زیباست که گویی ‌جنگل‌ را در آغوش گرفته است. پس از پارک اتومبیل با یک پیاده روی پنج دقیقه ای از بلندی به سمت پایین که دریاچه آنجاست هدایت شده و پلی زیبا شما را مسیر کنار گذر دریاچه الیمالات وصل می‌کند. نمای زیر پل که بعضی وقت‌ها پر آب است مربوط به سدی کوچک می باشد. پس از چند پله دیگر به سنگ‌ های زیبای کنار رودخانه نزدیک شده و در آنجا همه چیز برای چند ساعت آرامش و البته تفریح مهیا میباشد. این مکان در روزهای جمعه پذیرای تور یکروزه مرکز توریسم ایران می باشد.

این شرکت با اجرای منظم تور طبیعت گردی دریاچه الیمالات به صورت ۱ روزه و چند روزه با بهترین خدمات و راهنمایان مجرب افتخار خدمت گزاری شما گرامیان را دارد.
این دریاچه در بهار و تابسـتان و بخصوص تعطیلات یکی از پر بازدید ترین اماکن تفریحی و توریسـتی در سراسر استان مازندران می باشد. دریاچه ‌ای که وقتی برای اولین ‌بار بعد از طی ‌کردن جاده ‌ای پر درخت به آن می ‌‌رسید و وارد محوطه‌ اش می ‌شوید شکوه طبیعت آن ، شما را بهت زده خواهد کرد و باورتان نمی ‌شود که چنین منظره ای پیش روی شماست.
رستوران و کافی شاپ، امکانات قایق ‌سواری، مکان نصب چادر، آلاچیق، سوپر مارکت، سوئیت برای اسکان شب و امکان ماهیگیری از جمله امکانات رفاهی و تفریحی این دریاچه می باشد.

توصیه:

در هر فصل سد خاکی الیمالات زیبایی خود را دارد اما در فصل بهار و پاییز به خاطر رنگ درختان و برگ ها فضای متفاوتی پیدا خواهد کرد.
پس کفش مناسب پیاده روی و لباس مناسب برای محیط جنگلی به همراه داشته باشید و علاقمندان به عکاسی دوربین و علاقمندان به ماهیگری وسایل ماهیگیری خود را فراموش نکنید.

جهت اطلاع از قیمت تور دریاچه الیمالات  به صورت ۱ روزه و چندروزه که زیر شاخه تور طبیعت گردی می باشد از منوی سایت به قسمت تور طبیعت گردی مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۸۸۸۹۷۱۷۹-۰۲۱ مرکز توریسم ایران تماس بگیرید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید